Симеоне: Не мога да се сърдя на играчите
Старши -треньорът на Атлетико Диего Симеоне коментира резултата от мача от 13-ия кръг на Примера дивисион с Валенсия (3:3).
"Противникът бе концентриран. Това е прилично равенство за Валенсия. Това, което имам да кажа, го казах в съблекалнята. Трудно е да губиш точки, но не мога да се сърдя на отбора след работата, която свършиха в този мач и в мача срещу Ливърпул. Във футбола трябва да плащаш за грешките. Беше страхотен мач, имахме 80-85 страхотни минути - но за съжаление всички грешим понякога.
Не бих обвинявал някой от играчите за изпуснатата победа. Ако трябва да обвинявате някого, виновен е треньорът, а не някой от играчите“, заяви Симеоне.
- Севиля надви Атлетико и излезе от зоната на изпадащите (видео)
- Анонс на 31-ви кръг на Примера дивисион
- Пике подкрепи Кубарси след червения картон срещу Атлетико
- УЕФА наказа съдията на Барселона – Атлетико
- Жерар Мартин: Червеният картон промени всичко
- Лукман: Голът след червения картон бе ключов момент
- Тиери Анри: Това не бе червен картон за Кубарси
- Барсa обмисля жалба до УЕФА след спорните решения срещу Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]