Хименес разказа за адаптацията на Гризман
Защитникът на Атлетико Хосе Мария Хименес говори за адаптацията на нападателя Антоан Гризман към играта на "дюшекчиите".
"Гризман знае какво означава за отбора, колко е важен за нас. Първоначално бе малко срамежлив, но сега се разкри. Неговата личност започва да се очертава. Гризман е силен, здрав е. Нуждаем се от него и всички ние, за да растем заедно като отбор“, заяви Хименес.
- Атлетико изтръгна победата от Овиедо с гол в 90+4-та минута
- Атлетико Мадрид: Краят на една епоха?
- Анонс на 26-ти кръг на Примера дивисион – срещите в събота
- Сьорлот: Трябва да продължим по този начин
- Симеоне: Надяваме се, че имаме силата, за да стигнем още по-далеч
- Атлетико разби Брюж с 4:1 и продължава напред в ШЛ
- Хаман: Челси трябва да покани Диего Симеоне
- Орландо Сити води преговори за Гризман
317
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]