Лапорта: Имам добро предчувствие преди Ел Класико
Президентът на Барселона Жоан Лапорта говори за предстоящата среща с Реал Мадрид в Ел Класико.
"Този път имам добро чувство преди мача с Реал Мадрид. Спечелихме два предишни двубоя, играчите се възстановяват активно, Фати и Агуеро вече се завърнаха, играем на родния си стадион, пред нашите трибуни. Искам да вдъхна вяра на феновете, защото шоуто ще бъде страхотно. Ако победим Реал, ще бъде страхотно да празнуваме. Оптимист съм и съм уверен, че Барселона ще спечели", заяви Лапорта.
Да припомним, че мачът от 10 -ия кръг на Примера дивисион Барселона - Реал ще се проведе на 24 октомври на стадион "Камп Ноу“ в Барселона. Стартовият съдийски сигнал ще прозвучи в 17:15 часа българско време.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Антъни Гордън: След разговора с Флик бях още по-въодушевен
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- Антъни Гордън влезе в Топ 10 на най-скъпите трансфери в историята на Барселона
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]