Бартомеу: Направих всичко възможно за оставането на Меси
Бившият президент на Барселона Хосеп Мария Бартомеу сподели мислите си за напускането на нападателя Лионел Меси.
"Куман вече няма Лионел Меси. Като президент не исках Меси да напусне и направих всичко възможно, за да гарантирам, че Лео няма да напусне Барса. Меси смяташе, че би било добре за него и Барселона, ако остане. Той бе освободен това лято, което ми се струва лошо решение. Без Лионел трябва много да се промени в играта", заяви Бартомеу.
Бартомеу бе уволнен от Барселона миналата есен. Функционерът е изправен пред критика на фона на лошите резултати и желанието на капитана на отбора Лионел Меси да напусне клуба. През март Бартомеу дори беше арестуван, след като полиция претърси офисите на Барселона във връзка с дейността на каталунския клуб в социалните мрежи.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Антъни Гордън: След разговора с Флик бях още по-въодушевен
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- Антъни Гордън влезе в Топ 10 на най-скъпите трансфери в историята на Барселона
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]