Фелиш за Гризман: Лесно се играе с добри футболисти
Португалският нападател на Атлетико Жоао Фелиш говори за възможно взаимодействие с нападателя Антоан Гризман на терена.
"Можем да играем заедно. Лесно се играе с добри футболисти. Треньорът също така казва, че можем да играем добре заедно, в зависимост от конкретен мач", заяви Фелиш.
Напомняме, че Гризман се премести в Атлетико Мадрид под наем от Барселона през миналия трансферен прозорец. Споразумението включва задължение за изкупуване на френския играч за € 40 млн. Гризман защитава цветовете на Барселона от 2019 г., а преди това игра за Атлетико.
Фелиш се присъедини към Атлетико Мадрид от Бенфика през 2019 г. Сумата на трансфера бе 127 милиона евро.
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
- ПСЖ готви мегапредложение за Хулиан Алварес
- Атлетико се пошегува с Барселона и предложи „оферта“ за Ламин Ямал
- Атлетико отправи остро послание към Барса заради слуховете около Алварес
- Барселона и Атлетико в битка за Бернардо Силва
- Барселона се разбра с Хулиан Алварес за личните му условия
- Хулиан Алварес поиска трансфер, Барселона следи ситуацията
- Бъдещето на Хулиан Алварес под въпрос, грандове следят ситуацията
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]