Реал Мадрид се интересува от Чуамени
Френският халф на Монако Аурелиен Чуамени може да продължи кариерата си в Примера дивисион.
Според Marca, Реал Мадрид може да придобие халфа през летния трансферен прозорец. "Бланкосите" виждат Чуамени като заместник на полузащитника Каземиро.
Освен Реал Мадрид, 21-годишният французин е желан и от редица английски клубове, включително от Манчестър Сити, Ливърпул и Челси.
Монако очаква да получи поне 60 милиона евро за своя футболист. Според портала Transfermarkt пазарната стойност на играча е 35 милиона евро. Договорът на Чуамени с АС Монако е до 30 юни 2024 година.
През този сезон халфът участва в седем мача за монегаските и вкара един гол.
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]