Тебас: Не знам дали ще се помиря с Перес
Президентът на Примера дивисион Хавиер Тебас говори за връзката си с президента на Реал Мадрид Флорентино Перес.
"Ще се върна ли на Сантяго Бернабеу? Винаги ме канят, а аз винаги отказвам, защото със съществуващото напрежение това би причинило дискомфорт.
Можем ли да се помирим? Не знам. На нивото на нашите възгледи за професионалния футбол това е невъзможно, защото те са много различни.
Ще напусна ли президентството след 2 години? Това трябва да решат клубовете. Не се съмнявам, че Флорентино би ме отстранил от поста, ако можеше.
Бих ли искал Реал Мадрид да има различен президент? В това отношение Реал Мадрид би бил по -добре с друг президент. Клубът се управлява добре финансово “, цитира Коуп Тебас.
По -рано Тебас критикува идеята за създаване на Европейска Суперлига, един от основателите на която е Реал Мадрид и неговият президент Флорентино Перес.
- Белингам отрече слуховете за извънтеренни проблеми
- Реал Мадрид готви продажба на Гонсало Гарсия с клауза за бъдеща печалба
- Байерн Мюнхен – Реал Мадрид: Битка на гиганти за място на полуфинал
- Комисия се произнесе по ситуацията с удара срещу Мбапе в мача с Хирона
- Белингам: Срещу Байерн е „всичко или нищо“ за Реал
- Мбапе: Да играя за Реал е дар – тук футболът е повече от талант
- Скандал в Реал: Асенсио извън състава за реванша с Байерн
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]