Фати: Ние сме Барса, трябва да се борим за всичко
Нападателят на Барселона Ансу Фати даде коментар след мача от 7 -ия кръг на Примера дивисион срещу Леванте. В тази среща играчът влезе като резерва и вкара гол, който бе първи за него за 10 месеца след контузия на коляното.
"Искам да благодаря на физиотерапевта и на всички, които бяха с мен, на феновете и на хората в клуба. Ще се опитам да помогна с каквото мога.
Ние сме Барса, трябва да се борим за всичко. Гордея се, че нося 10 -ти номер на гърба си, това не ме подлага на натиск, това е моята гордост", заяви Фати.
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]