Реал Мадрид се прицели в Рюдигер
Реал Мадрид иска да повтори своите ходове с Давид Алаба, като следващото лято подпише със защитника на Челси Антонио Рюдигер като свободен агент.
Известно е, че Челси и Рюдигер имат значителни разногласия относно удължаване на сътрудничеството, докато настоящият договор на Антонио изтича в края на този сезон.
Испанското издание Marca очаква Рюдигер да не подпише нов договор със "сините", като твърди, че агентът на Антонио вече е започнал да търси друго убежище за своя клиент.
Представителите на Рюдигер са установили контакт с редица европейски топ клубове, но Байерн и Реал проявяват особен интерес към 28-годишния германец.
Миналото лято Реал получи Алаба, който не успя да договори нова сделка с Байерн и сега иска да подпише с Рюдигер по същия начин.
Добавяме, че Антонио ще бъде свободен да сключи предварителен договор с някой от чуждестранните клубове от януари.
- Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]