Барселона иска да върне Гуардиола
Президентът на Барселона Жоан Лапорта иска да върне мениджъра на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола.
Напоследък се носят постоянни слухове, че Барселона иска да се отърве от сегашния си кормчия Роналд Куман. Тази информация се потвърждава от ESPN, съобщавайки, че каталунският клуб вече търси заместник на нидерландеца.
В същото време El Nacional твърди, че Лапорта "прави всичко възможно“, за да примами Гуардиола към "Ноу Камп", който тренира тук с голям успех от 2008 до 2012 г., след като събра един от най -добрите отбори в историята на футбола.
Договорът на Гуардиола със Сити ще изтече едва през 2023 г., но неотдавнашният конфликт на Хосеп с феновете на клуба заради посещаемостта на "Етихад" дава надежда на Барселона.
- Два клуба се прицелиха в капитана на Барса
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Ван Бастен: Ямал е най-добрият футболист в света в момента
- Барса може да се подсили със защитник от Висшата лига
- Реал Мадрид иска финансов отчет от Барса за периода 2010-2018 г.
- Рашфорд: Искам да остана в Барселона
- Барса се срещна с агентите на Гехи
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]