Асенсио е недоволен от ролята си на резерва
Испанският нападател на Реал Мадрид Марко Асенсио е недоволен от ролята си на резерва.
Според Cuatro, играчът не разбира каква роля му е отредена в отбора на Анчелоти. Асенсио иска да говори с треньора и клуба, за да разбере какво го очаква този сезон. Нападателят се надява скоро да получи повече практика.
Ако ситуацията не се промени, испанецът може да напусне Реал Мадрид през лятото.
През този сезон Асенсио участва в четири мача и не се отчете с ефективни действия. Във всички мачове нападателят влезе като резерва, като прекара общо 68 минути за Реал Мадрид в първенството.
Договорът на Асенсио с клуба е валиден до лятото на 2023 година.
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля да възобнови преговорите с Винисиус
- Стана ясно защо Перес харесва Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]