Барселона обяви за големи загуби
Барселона публикува изявление след заседание на Борда на директорите на клуба предишния ден. Клубът съобщи, че са загубили 481 милиона евро в края на сезон 2020/2021.
Бордът на директорите одобри бюджета на клуба за текущия сезон в размер на 765 милиона евро, но той трябва да премине през допълнителен процес на одобрение в Асамблеята на делегатите. На 6 октомври ще започне цялостна проверка на делата на клуба, за да се намерят отговорните за финансови проблеми. Ръководството сериозно възнамерява да разреши случилото се, за да отстрани всички трудности през сезон 2021/2022.
През септември каталунците ще изиграят четири мача - с Гранада, Кадис и Леванте в испанското първенство, както и с Бенфика в Шампионска лига. Ако отборът не постигне положителни резултати, Барселона може да уволни Куман.
- Защитата на Негрейра поиска нова медицинска оценка по делото за корупция
- Барса и Арсенал следят 20-годишно крило на Аякс
- Гави е все по-близо до завръщане
- Тер Щеген ще се подложи на операция
- Мбаке премина в Сейнт Луис Сити
- Иниеста: Вероятно ще се озова в Барса след 15 г.
- Лапорта: Флик ще тренира Барса толкова дълго, колкото иска
- Барса се справи с Албасете
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]