Гуардиола се разболя, пропуска мача с Валенсия
Барселона ще трябва да се справи без треньора си Пеп Гуардиола, когато в сряда вечер излезе срещу Валенсия в мач от 26 кръг на Примера дивисион, съобщава новината официалния сайт на каталунците. Според информацията, наставника не е водил днешната тренировка на отбора заради заболяване и поради това днес на пресконференцията преди утрешния мач е присъствал помощник-треньора Тито Виланова.
От две седмици Гуардиола страда от болки в гърба, но положението му се е влошило през последните няколко дни, което е принудило медицинския екип на шампионите да започне лечение в домашни условия.
„Пеп има болки от няколко дни, но днес те станаха по-силни и той не можа да ги понесе. Ще видим как ще се чувства утре, но каквото и да става, ние имаме само да изиграем един мач", опита се да омаловажи ситуацията Виланова.
- Агентът на Левандовски: Той отказа 200 милиона евро от Саудитска Арабия заради Барселона
- Барселона започна преговори за младата звезда на Борнемут Ели Жуниор Крупи
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Жерар Пике: Барселона е по-силна от Реал Мадрид
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]