Валверде: Ще дам сърцето си за Реал Мадрид
Халфът на Реал Мадрид Федерико Валверде коментира подписването на нов договор с мадридския клуб.
"Ще дам сърцето и душата си за Реал Мадрид и за всички, които се борят за правото да играят за този клуб. Ще правя това, докато силата ме напусне. Това е начин да се отплатим на хората, които ни вдъхновяват. Ще се наслаждавам на всеки миг, прекаран в този клуб", заяви Валверде.
Валверде е възпитаник на Пенярол. Халфът играе за Реал Мадрид от 2016 г. Този сезон 23-годишният играч участва в два мача от испанското първенство, но не показа ефективни действия. Общо за Реал Мадрид Валверде имаше 104 срещи, вкара пет гола и даде шест асистенции. Новият договор на Валверде с Реал Мадрид е до 30 юни 2027 г.
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
- Определиха датите за Ел Класико през сезон 2026/27 в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]