Реал Мадрид е готов да продаде Едегор
Реал Мадрид е готов да продаде халфа Мартин Едегор, съобщава ABC. Според източника, Мадрид ще се съгласи да продаде играча за 50 милиона евро. В същото време Реал ще се опита да включи в споразумението опция за обратно изкупуване.
Твърди се, че самият Едегор все още не е взел решение за бъдещето си. Футболистът очевидно е готов да остане в мадридския клуб. Освен това треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти разчита на играча.
Едегор прекара втората част от миналия сезон под наем в Арсенал. В 14 мача от Висшата лига той отбеляза един гол и направи две асистенции.
По -рано авторитетният инсайдер Фабрицио Романо заяви, че Реал планира да пусне Мартин, тъй като Иско може да напусне клуба, ако бъде получена конкретна оферта.
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
- Тухел обясни защо не повика Трент
- Ла Лига е все по-близо до пето място в Шампионска лига
- Куртоа аут за ключови мачове на Реал Мадрид
- Тежък удар за Реал: Куртоа аут за ключовите сблъсъци с Байерн
- Кейн предупреди Реал: Байерн е готов и не се страхува от никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]