Валдес може да бъде извън строя до шест седмици
Вратарят на Барселона Виктор Валдес ще бъде извън игра от три до шест седмици, обявиха официално от ръководството на тима. 29-годишният Валдес, който пропусна снощната победа с 2:1 над Атлетик Билбао от испанското първенство, е с болки в лявото коляно. Валдес няма да играе и в реванша от осминафиналите на Шампионската лига с Арсенал на 8-ми март.
По този начин Гуардиола се наложи да извика за снощния мач вратаря на Б отбора Ойер, а резервния страж Хосе Пинто направи първия си мач за клуба от две години насам.
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]