Севиля подписа със сръбски национал
29-годишният бивш вратар на Ейбар Марко Дмитрович стана футболист на Севиля.
"Клубът постигна споразумение с вратаря Марко Дмитрович, който ще бъде играч на Севиля през следващите четири сезона. Дмитрович пристигна в Севиля в неделя и ще бъде представен утре в 12:30 часа в пресцентъра на стадион "Рамон Санчес Писхуан", съобщава пресслужбата на Севиля.
През миналия сезон, в мач от 19-ия кръг на Примера дивисион с Атлетико Мадрид, Дмитрович реализира дузпа, отсъдена за фаул срещу Йошинори Муто. За сръбския вратар този гол бе първи в кариерата му.
Дмитрович изигра 131 мача за Ейбар, допусна 180 гола, вкара един гол. Вратарят е възпитаник на Цървена Звезда. Играл е още за испанския Алкоркон, унгарския Уйпещ и английския Чарлтън. Дмитрович изигра 18 мача за сръбския национален отбор.
- Продажбата на Севиля набира скорост
- Севиля взе своето срещу Осасуна (видео)
- Атлетико ще се възползва от кризата в Севиля
- Санчес разказа за провала на трансфера си в Ман Сити
- Санчес обясни защо е празнувал гола си срещу Барса
- Флик: Важно е да се държим заедно
- Севиля нанесе първата загуба на Барса за този сезон
- Севиля – Барса: Шампионът ще вземе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]