Коутиньо може да премине в Марсилия
Марсилия се интересува от привличането на атакуващия полузащитник на Барселона Филипе Коутиньо, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, инициатор на покупката на бразилеца е старши -треньорът на Марсилия Хорхе Сампаоли, който от дълго време следи изявите на играча.
В края на май се съобщаваше, че Барселона възнамерява да се отърве от Коутиньо и може да предложи на Ливърпул необичайна сделка. Ръководството на Барселона е готова да върне бразилеца на "Анфийлд", а в замяна да не плати оставащите 50 милиона евро на мърсисайдци.
Халфът се премести в Барселона от Ливърпул през 2018 г. за 135 млн. евро. През сезон 2020/21 той изигра само 14 мача за "блаугранас", вкара три гола и направи две асистенции. Договорът на Коутиньо с каталунците е до лятото на 2023 година. Transfermarkt оценява стойността на играча на 30 милиона евро.
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
- Френки де Йонг: Много хора гледат футбол, но не го разбират
- Рафиня пропуска мача с Шотландия, в Бразилия се надяват да бъде готов за осминафиналите
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
- Съблекалнята на Барса иска Алварес: Гави, Араухо и Кубарси открито подкрепиха трансфера
- Кубарси: Трябва да покажем повече устойчивост срещу Саудитска Арабия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Умиране има, продаване няма :victory: