Стърлинг попадна сред целите на Барселона
Крилото на Манчестър Сити Рахим Стърлинг е в списъка на трансферните интереси на Барселона.
"Камп Ноу" осъзнава сложността на всяка сделка за англичанина и разбира, че за да я изпълнят, те ще бъдат принудени да включат свои собствени играчи в трансфера.
Във всички турнири през миналия сезон Рахим изигра 49 мача, вкара 14 гола и даде 12 асистенции.
Друг атакуващ играч на Сити, Габриел Жезуш е свързван с интерес от страна на Ювентус.
Барселона завърши сезона на трето място в Примера. Роналд Куман ще остане старши -треньор на отбора през следващия сезон.
До момента "блаугранас“ вече подписа с трима играчи: защитниците Емерсон и Ерик Гарсия, както и с нападателя Серхио Агуеро.
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Слот: Мачът срещу ПСЖ е най-добрият в кариерата ми в ШЛ
- Двигателят на новата Барселона
- Барселона се връща към традиционна лятна подготовка в Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]