Бейл: Азар бе критикуван така, сякаш е убил някого
Нападателят на Реал Мадрид Гарет Бейл, който бе нает от Тотнъм, се изказа за критиките към себе си, а също така припомни момента, в който критиките се стовариха върху халфа на Реал Мадрид Еден Азар, който бе видян да се смее след поражението на Мадрид в мача от Шампионската лига срещу Челси.
"Пресата се дразнеше, че не постъпвах така, както смяташе, че трябва да го правя. Но няма да се променя заради някого. Няма да позволя на пресата да промени живота и поведението ми. Говоря испански достатъчно добре, за да се предпазя. Всички разбират какво се случва около мен. На пресата не им хареса, че не общувах с тях и те направиха огромна драма от това. Видях какво направиха с Азар. Изглеждаше, че е убил някого. В крайна сметка това е само футболен мач", заяви Бейл.
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля да възобнови преговорите с Винисиус
- Стана ясно защо Перес харесва Клоп
- Зидан обясни как един треньор може да постигне успех с Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]