За Барса е приоритет трансфер на Холанд, а не удължаване с Меси
Барселона ще направи всичко възможно да подпише с нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд това лято, твърди The Sun.
Според източника, сега покупката на норвежеца е приоритет за каталунския клуб. За това те са готови да жертват работата по удължаването на договора с нападателя Лионел Меси, чието споразумение изтича в края на настоящия сезон.
По-рано се съобщаваше, че Меси може да продължи кариерата си в Пари Сен Жермен. През този сезон аржентинецът участва в 46 срещи за Барселона във всички турнири, в които вкара 37 гола и 12 асистенции.
Ерлинг Холанд се присъедини към Борусия Дортмунд през януари 2020 г. за 20 милиона евро с допълнителни бонуси. През сезон 2020/2021 норвежецът изигра 39 мача във всички турнири, като вкара 39 гола и даде 11 асистенции.
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Милан преговаря с Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]