Камавинга може да замени Бускетс в Барселона
Барселона обмисля играча на Рен Едуардо Камавинга като евентуална замяна на полузащитника Серхио Бускетс, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, каталунският клуб има за цел да привлече млад халф с високо ниво на опит. В допълнение към 18-годишния Камавинга, Барса обмисля и варианти с 23-годишния Мануел Локатели от Сасуоло и 24-годишния Микел Мерино от Реал Сосиедад.
Договорът на Камавинга изтича след една година и засега той отлага подновяването му. Сред клубовете, които също се интересуват от него е Реал Мадрид. По-рано се съобщаваше, че старши -треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан се възхищава на таланта на младия френски играч.
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]