Марсело може да не играе срещу Челси
Защитникът на Реал Мадрид Марсело може да пропусне реванша от полуфинала в Шампионска лига срещу Челси, съобщи El Mundo.
Според източника, Марсело е поканен да участва в надзорната комисия на изборите за Асамблеята в Мадрид. Изборите ще се проведат на 4 май, ден преди мача срещу Челси. Поради ограниченията, свързани с пандемията на коронавируса, Марсело няма да може да лети до Лондон, тъй като това би пробило "балона“, в който се намира екипът.
Съобщава се, че Марсело се опитва да получи разрешение да пропусне изборите, но в момента властите отказват на играча. Ще припомним, че през 2011 г. защитникът получи испанско гражданство. Поради тази причина той е поканен да участва в надзорната комисия.
- Челси насочи поглед към защитника на Реал Мадрид Алваро Карерас
- Арсенал е готов да направи първа официална оферта за Винисиус
- Netflix пуска документален филм за Жозе Моуриньо
- ВВС посочи мечтаната цел на Артета
- Алан Пардю: Винисиус в Арсенал би бил сензационен трансфер
- Марк Кукуреля се сбогува емоционално с Челси: Лондон винаги ще бъде мой дом
- Жерар Пике: Барселона е по-силна от Реал Мадрид
- ПСЖ разкритикува Реал Мадрид заради трансфера на Ян Диоманде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]