Зидан: Надявам се, че това не е последното Ел Класико за Рамос
Старши -треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан отговори на въпроса за евентуалното напускане на капитана на отбора Серхио Рамос в края на сезона, а също така говори за кадрови проблеми .
"Надявам се, че това не е последното Ел Класико за Рамос и той ще остане в Реал Мадрид. Еден Азар няма да може да играе. Имахме проблеми с контузии, но имаме голям състав и всеки играч е обвързан с обща цел", заяви Зидан.
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
- Реал Мадрид се интересува от Фоден
- Дешан: Мбапе няма да бяга по 11 км на мач, но той има други качества
248
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]