Тодибо: По-добре да играя в низша лига, отколкото да седя на пейката в Барселона
Защитникът на Барселона Жан-Клер Тодибо, който играе под наем за Ница, призна, че би искал да получи игрова практика в каталунския клуб.
"Гадно е да отидеш в Барселона и да не играеш. Предпочитам да играя в низша лига на Франция, отколкото да седя на пейката в Барселона. Трансферът в Барселона е лудост, но участвах само в пет мача. Това не е реалност, това е фалшиво. Станах шампион на Испания през 2019 г., но не помогнах на отбора. Мисля, че мога да постигна повече", заяви Тодибо за RMC Sport.
Тодибо се премести в Барселона през януари 2019 г. от Тулуза. Сумата на трансфера бе 1 милион евро. Договорът на френския футболист с каталунския клуб е валиден до лятото на 2023 година. През този сезон Тодибо взе участие в 7 мача от френската Лига 1 и не се отчете с ефективни действия.
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]