Атлетико отговори на недоволството на Реал Мадрид
Атлетико Мадрид реагира на недоволството на Реал Мадрид със съдийството в мача от 26-ия кръг на Примера дивисион (1: 1).
"Те критикуват дори правилните решения ... Някои просто са свикнали с факта, че винаги имат попътен вятър", написаха представители на "дюшекчиите" в клубния Туитър.
Напомняме, че в един от епизодите главният съдия не отсъди дузпа срещу Атлетико, след като топката удари ръката на играч на отбора.
Атлетико с 59 точки в 25 кръга заема първо място в класирането на Ла Лига, изпреварвайки най-близкия си съперник Барселона с 3 точки.
- Анонс на 2-ри кръг на Примера дивисион
- Атлетико е готов да продаде Хулиан Алварес само на Арсенал
- Атлетико Мадрид започна с победа срещу Малага
- Диего Симеоне: Искаме да изградим отбора на Атлетико около Хулиан Алварес
- Диего Симеоне: Хулиан Алварес все още не е готов за мача с Малага
- Атлетико официално привлече капитана на Тотнъм Кристиан Ромеро
- Хулиан Альварес се извини на съотборниците си за думите за желанието да напусне Атлетико
- Барселона иска да реши ситуацията с Хулиан Алварес до 19 август
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]