Нагелсман потвърди, че е отказал да оглави Реал Мадрид
Старши -треньорът на РБ Лайпциг Юлиан Нагелсман заяви, че е имал възможността да води Реал Мадрид през 2019 година.
"Опитвам се да мисля за всяка стъпка, която правя в кариерата си, важно е да имам план. Да, това е вярно. Реал Мадрид се свърза с мен, искаше да знае моите идеи и философия. Взех правилното решение да продължа кариерата си в Германия.
Реал Мадрид е един от най-големите клубове в Европа, ако в бъдеще ми се обадят отново, може би отговорът ще е различен. Но преди две години направих правилната стъпка. Не бях готов, нямаше време да уча нов език, липсваше ми опит“, заяви Нагелсман.
По-рано спортният директор на Лайпциг Маркус Кроше изрази мнение, че специалистът няма да напусне клуба в близко бъдеще.
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
- Тухел обясни защо не повика Трент
- Ла Лига е все по-близо до пето място в Шампионска лига
- Куртоа аут за ключови мачове на Реал Мадрид
- Тежък удар за Реал: Куртоа аут за ключовите сблъсъци с Байерн
- Кейн предупреди Реал: Байерн е готов и не се страхува от никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]