Куман: Бартомеу е специален човек
Старши -треньорът на Барселона Роналд Куман коментира ареста на бившия президент на клуба Хосеп Мария Бартомеу. Вчера, 1 март, бившият президент на каталунците бе задържан във връзка с дейността на клуба в социалните мрежи. Днес, 2 март, Бартомеу бе освободен под гаранция.
"Очевидно това, което се случи, не е добро за имиджа на Барселона. Трябва да изчакаме и да видим какво ще се случи по-нататък. Трябва да се подготвим за утре и да си свършим работата възможно най-добре.
За мен лично Бартомеу винаги е бил специален човек", заяви Куман.
На 19 август 2020 г. Бартомеу назначи Куман за старши -треньор на Барселона. В момента каталунците са на 2-ро място в Примера дивисион, на 5 точки зад лидера Атлетико Мадрид.
- Ханзи Флик: Родри няма да играе срещу Елче
- Барселона и Тотнъм проявяват интерес към Фоларин Балогун
- Барселона договори условията с Доминик Ливакович за наем
- Барселона официално привлече Жоау Кансело
- Барселона включи Лаутаро Мартинес в краткия списък за нов нападател
- Барселона подготвя трансфера на Доминик Ливакович за сезон 2027/2028
- Деко потвърди, че Барселона търси нов централен нападател
- Жозе Моуриньо: Килиан Мбапе е футболист от извънземно ниво
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]