Пике: Барселона е жива
Защитникът на Барселона Жерар Пике коментира резултата от мача от 25-ия кръг на Примера дивисион със Севиля (2: 0).
"Радваме се, че успяхме да проведем добър мач. Напоследък има достатъчно неприятни моменти, но този път можем да се гордеем със себе си. В мача със Севиля показахме, че все още сме живи. Имаме талант и сила да се борим по-нататък. Сега ситуацията не е идеална, но вярвам в отбора. Всички проблеми са в главите ни. Ако постигнем успех в полуфиналите за Купата, този сезон ще се промени напълно", заяви Пике.
Барселона с 53 точки изпревари Реал Мадрид и се изкачи на второ място в класирането на Примера. Севиля (48) е на четвърто място.
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
- От Барса коментираха отпадането на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]