Реал Мадрид хвърли око на възпитаник на Барса
Реал Мадрид възнамерява да привлече полузащитника на РБ Лайпциг Дани Олмо, съобщава Kicker. Пикантното в тази ситуация е, че 22-годишният футболист е възпитаник на Барселона.
"Бланкосите“ виждат в Олмо заместник на Лукас Васкес, който се очаква да напусне клуба, тъй като договорът му изтича, а по всичко изглежда, че няма да го поднови. Васкес вече отказа две оферти от страна на Реал Мадрид.
Олмо отбеляза осем гола за РБ Лайпциг от началото на сезона.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]