Билбао и Валенсия оставиха спора без победител (видео)
Атлетик Билбао и Валенсия завършиха наравно - 1:1 в двубой от програмата на 22-ия кръг в Ла Лига. Двата тима очаквано направиха интересен мач, като ремито едва ли ще зарадва някой от двамата наставници.
Попаденията паднаха по веднъж във всяко от полувремената, като първи напред излязоха домакините. Уго Гиламон си отбеляза злощастен автогол в края на първото полувреме. Въпреки това "прилепите" се добраха до точката. В 66-ата минута Габриел Паулища вкара красив гол и оформи крайното 1:1.
В първенството разликата между двата тима остава само една точка. Билбао е 10-ти с 25 пункта, а Валенсия е на 12-та позиция.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Валенсия започва преговори с Лийдс за Рамазани
- Валенсия обърна шампиона Барселона на „Местая“
- Анонс на последния кръг на Примера дивисион
- Валенсия с феноменален обрат в Страната на баските
- Анонс на 37-ми кръг на Примера дивисион
- Валенсия и Райо Валекано не се победиха на „Местая“
- Анонс на 36-ти кръг на Ла Лига - срещите във вторник
- Валенсия шокира Атлетик Билбао насред „Сан Мамес“
346