Ривалдо: Барселона сгреши, че не продаде Меси
Бившият футболист на Барселона Ривалдо говори за евентуалното напускане на нападателя Лионел Меси от каталунския клуб.
"Барселона не бе в много добро финансово състояние преди пандемията, но миналата година ситуацията се влоши. След почти неизбежното напускане на Меси от Барселона, клубът може да се наложи да се раздели с няколко важни играчи, за да получи пари.
Ръководството на Барселона направи грешка, че не продаде Меси, докато той все още имаше договор. Възможно бе да се направи нещо като продажбата на Кристиано Роналдо, когато "бланкосите“ получиха около 100 млн. евро. Тъжно е да се види, че такъв талантлив и ценен играч напуска Барселона безплатно, когато клубът преминава през големи финансови проблеми“, заяви Ривалдо за Betfair.
- Ханзи Флик: Родри няма да играе срещу Елче
- Барселона и Тотнъм проявяват интерес към Фоларин Балогун
- Барселона договори условията с Доминик Ливакович за наем
- Барселона официално привлече Жоау Кансело
- Барселона включи Лаутаро Мартинес в краткия списък за нов нападател
- Барселона подготвя трансфера на Доминик Ливакович за сезон 2027/2028
- Деко потвърди, че Барселона търси нов централен нападател
- Жозе Моуриньо: Килиан Мбапе е футболист от извънземно ниво
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]