Защитник на Барса може да продължи във Франция
Защитникът на Барселона Жан-Клер Тодибо, който играе под наем в Бенфика, може да продължи кариерата си в Сент Етиен, съобщава RMC.
Според източника, френският клуб иска да наеме 21-годишния футболист от Барселона. Отбелязва се, че Сент Етиен не може да изплаща цялата заплата на Тодибо и очаква да преговаря с каталунците. Ница и няколко италиански клуба също проявяват интерес към Тодибо.
Тодибо се премести в Барселона през януари 2019 г. от Тулуза. Сумата на трансфера бе 1 млн. евро. През втората половина на миналия сезон французинът игра под наем за Шалке 04 под. Като част от клуба от Гелзенкирхен той участва в осем мача от германското първенство (четири - в стартовия състав). Договорът на френския футболист с каталунския клуб е валиден до лятото на 2023 година.
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
- Виктор Фонт атакува Лапорта преди изборите в Барселона
- Педри и Феран Торес разкриха строгите глоби на Флик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]