Останаха трима кандидати за президент на Барселона
Списъкът на претендентите за президент на Барселона продължава да намалява преди изборите.
Според Sport.es Емили Русо е оттеглил кандидатурата си. Той събра необходимия брой подписи за номинацията, но някои от тях се оказаха съмнителни, във връзка с което бе организирана проверка. Русо не дочака нейното завършване и отказа да участва в изборите. В същото време резултатите от проверката трябваше да бъдат обявени на следващия ден.
По-рано Августи Бенедито отказа да участва в изборите. Така остават трима кандидати - Жоан Лапорта, Виктор Фонт и Тони Фрейша.
Ще припомним, през есента на миналата година Хосеп Мария Бартомеу бе освободен от поста президент на Барселона, който се сблъска с критики на фона на неуспешни резултати и желанието на капитана на отбора Лионел Меси да напусне клуба.
January 14, 2021
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Слот: Мачът срещу ПСЖ е най-добрият в кариерата ми в ШЛ
- Двигателят на новата Барселона
- Барселона се връща към традиционна лятна подготовка в Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]