Касано: Перес е крал в Реал Мадрид
Бившият играч на Италия Антонио Касано, който известно време играеше за Реал Мадрид, сподели мнението си за президента на мадридския клуб Флорентино Перес.
"Перес е понтифик, крал и кардинал в Реал Мадрид. Ако ви предложи договор за една година, а вие имате споразумение с друг клуб за три години, той ще реши дали да напуснете или да останете.
Вижте, Лука Модрич планираше да напусне, но остана и спечели “Златната топка". Същото бе и с Фабио Канаваро. Същата година можеха да дадат “Златната топка" на Буфон или Зидан, ако той не бе ударил Матераци.
Преди няколко години Златан Ибрахимович се пошегува, че Флорентино Перес винаги печели "Златната топка", заяви Касано.
- Реал Мадрид обмисля да напусне Евролигата
- Реал Мадрид планира да привлече Холанд през 2026 г.
- Мбапе няма да играе срещу Леванте
- Реал Мадрид смята играчите за виновни за ситуацията в клуба
- Арбелоа: Аз съм отговорен
- Карвахал: Не сме на нивото, на което трябва да сме
- Реал Мадрид обмисля уволнението на Арбелоа
- Арбелоа е вторият от последните десет треньора на Реал, който губи в дебютния си мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]