Зидан получи разрешение да води Реал Мадрид
Старши -треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан ще може да води отбора в мача от 18-ия кръг на Примера дивисион с Осасуна.
Според AS, френският специалист получи съответното разрешение от лигата, след като даде два теста за коронавирус и те са с отрицателен резултат.
Ще припомним, че Зидан се самоизолира поради контакт със заразен с COVID-19. В тази връзка той пропусна тренировките на отбора.
Мачът Осасуна - Реал Мадрид ще се проведе утре, 9 януари, на стадион "Ел Садар" в Памплона. Стартовият съдийски сигнал ще прозвучи в 22:00 часа българско време.
- Ромеро разкритикува Винисиус за слабата ефективност
- Реал Мадрид търси треньор с авторитет
- Бивш скаут на Реал Мадрид: Трябват ни играчи с мозък
- Реал Мадрид запазва пълно доверие в Арбелоа въпреки неуспехите
- Кейн разкритикува Камавинга след червения картон: Наивно решение
- Защо автобусът на Реал Мадрид тръгна без Винисиус?
- Реал Мадрид обмисля раздяла с Камавинга след червения картон срещу Байерн
- Компани е недоволен наказанието си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]