В Атлетико вярват, че Симеоне ще продължи с отбора
Ръководството на Атлетико няма съмнения, че Диего Симеоне ще продължи да работи с отбора, въпреки слуховете, че аржентинският национален отбор се интересува от специалиста.
Договорът на Симеоне с Атлетико е до лятото на 2022 г., но мадридският клуб е уверен, че аржентинският специалист ще удължи съглашението.
На 30 декември старши -треньорът на Атлетико Диего Симеоне изигра своя 500-и мач като треньор на отбора. "Дюшекчиите" постигнаха 302 победи, 115 пъти равенства и 83 загуби в 500 мача под ръководството на Симеоне. 50-годишният специалист е начело на Атлетико от 2011 година.
Атлетико Мадрид има 38 точки и заема първо място в класирането на испанското първенство сезон 2020/2021. На 9 януари отборът ще играе у дома с Атлетик.
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Аталанта обяви трансфера на Распадори
- Атлетико постави клауза от 500 млн. на сина на Симеоне
- Атлетико ще сломи Алавес
- Галахър премина прегледи за Тотнъм
- Атлетико отстрани Депортиво в Купата на Краля
- Галахър ще пристигне в Лондон във вторник
- Астън Вила е близо до сделка за Галахър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]