Бензема: Горд съм, че изпреварих Меси и Роналдо
Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема коментира получаването на наградата за най-добър играч в испанското първенство през сезон 2019/2020.
"Това означава много, горд съм и много щастлив да получа тази награда. Меси и Роналдо са нещо различно, спечелили са много индивидуални награди и съм горд, че успях да изпреваря тези играчи и да взема трофея", заяви Бензема.
Припомняме, че от 2009 г. Лионел Меси и Кристиано Роналдо са признати за най-добрите играчи на сезона.
През миналия сезон френският нападател взе участие в 37 мача от Примера дивисион, в които вкара 21 гола и направи 8 асистенции.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Реал Мадрид постигна споразумение за трансфера на Ян Диоманде
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Бъдещето на Винисиус може да повлияе на трансфера на Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Фулъм готви солидна оферта за нападателя на Реал Мадрид Гонсало Гарсия
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]