Пике: Надявам се Меси да остане в Барса
Защитникът на Барселона Жерар Пике заяви, че се надява капитанът Лионел Меси да остане в състава. По-рано аржентинецът призна, че иска да напусне каталунския клуб.
"Трябва да попитаме Лео за това. Не знам какво мисли той. Надяваме се да остане, но това е негово лично решение, ще видим. Надявам се клубът да го убеди да остане.
Съжалявах, когато Суарес напусна Барселона. Той прекара много години в отбора, играхме много време заедно, прекарвахме време заедно. Пътувахме, живеехме в хотели, сякаш бяхме съученици", заяви Пике.
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Андухар Оливер: Ситуацията с Мусо и Фермин е дузпа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]