Ленгле: Пике е сериозна загуба за Барса
Защитникът на Барселона Клеман Ленгле сподели мнение за контузията на съотборника си Жерар Пике.
Припомняме, че Пике се контузи в мача от 10-ия кръг на Примера дивисион с Атлетико Мадрид (0: 1). По-късно бранителят бе диагностициран с 3-степенно изкълчване на вътрешни странични връзки и нараняване на преден кръстен лигамент на дясното коляно.
"Пике е сериозна загуба за Барселона, защото играе за този клуб от много години. Неговото отсъствие силно ни влияе. Ще мога ли да го заменя? Не мисля, че трябва да отговарям на този въпрос. Чувствам, че съм готов да помогна на отбора, но само треньорът решава кой ще играе", заяви Ленгле.
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
- Кандидат за президент на Реал: Искам Барселона да играе в Сегунда
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- Барселона трябва да освободи място за Бернардо Силва
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]