Куман: Винаги треньорът е виновен
Старши -треньорът на Барселона Роналд Куман коментира поражението на отбора си в мача от 10-ия кръг на шампионата на Испания срещу Атлетико Мадрид (0: 1).
"Когато нещо се обърка, треньорът винаги е виновен. Работим целият отбор, но трябва да се подобряваме всеки ден. Травмите на Жерар Пике и Серхи Роберто? Разбира се, притеснявам се, но все още не знаем нищо. Контролирайки топката във втората добавена минута на първото полувреме, не трябваше да допускаме гол. Това просто не трябва да се случва", заяви Куман.
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Андухар Оливер: Ситуацията с Мусо и Фермин е дузпа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]