Чичото на Гризман: Тренировките в Барса са за определени хора
Чичото на нападателя на Барселона Антоан Гризман сподели мислите си за дългосрочната адаптация на играча в каталунския клуб.
"Бях сигурен, че Антоан няма да има успех в Барселона през първите месеци, но не очаквах това да продължи една година. Знам какво се случва вътре в отбора с Меси. Не е лесно. Лео не работи достатъчно усилено и тренировката е организирана, за да угоди на определени хора. Очевидно нищо не се получава поради това.
Антоан трябва да работи, въпреки факта, че на някои не им се налага да полагат много усилия, за да играят. За Гризман е точно обратното - той трябва да оре, за да накара всичко да върви добре", заяви чичото.
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Поне на Антоанчо чичА му е прав: това изнеженото само за оране става :D Току-виж леко възмъжал....