Мората: Винаги ще бъда от Атлетико
Нападателят на Ювентус Алваро Мората, който играе за торинци под наем от Атлетико, заяви, че смята мадридския клуб за негово семейство и се надява "дюшекчиите" да спечелят титлата.
"Винаги помните отбора, в който започвате да играете футбол. Винаги ще бъда от Атлетико. Благодарен съм на този клуб. Имам много добри отношения с Чоло (Диего Симеоне) и му пожелавам всичко най-добро. Не знам дали ще се срещнем отново и дали ще облека някога отново фланелката на Атлетико.
Надявам се "дюшекчиите" да спечелят шампионата. Те трябва да се бият във всеки мач, играят много добре. Мисля, че са по-добри от Реал и Барса", заяви Мората.
Алваро се обучаваше в академията на Атлетико от 2005 до 2007 г. Той се завърна в клуба през 2019 г. под наем от Челси, преди да подпише пълен договор с мадридчани.
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]