Реал Мадрид загуби още един десен защитник
Реал Мадрид се сблъска с кадрови проблеми преди мача с Леванте от 5-ия кръг на Примера дивисион.
Ден по-рано стана известно, че защитникът на "бланкосите" Даниел Карвахал е наранил сухожилие в дясното коляно и е аут за дълго време.
Според пресслужбата на Кралския клуб травма е получил друг играч от десния фланг на защитата в лицето на Алваро Одриосола. Според AS възстановяването на испанеца ще отнеме 7 до 10 дни.
Мачът Леванте - Реал ще се проведе утре, 4 октомври, на стадион "Керамика“ във Виляреал. Началото е в 17:00 часа българско време.
- Реал Мадрид изказа съболезнования към Ханзи Флик
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
- В Реал Мадрид обсъждат промяна в избора на капитан
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
- В Реал Мадрид искат новият треньор първо да върне реда в съблекалнята
- Туморът
- Флик: Искаме да направим последната крачка към титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]