Реал Мадрид изтегли от продажба фланелките на Бейл
Нападателят на Реал Мадрид Гарет Бейл е все по-близо до напускане на клуба. Непряко потвърждение за това е, че няма продажби на фланелки с името на Бейл.
Според Marca, в понеделник клубният магазин на Реал Мадрид е изтеглил от продажба всички фланелки под номер 11, под която Бейл играе в испанския клуб.
Междувременно уелсецът работи самостоятелно във фитнеса, далеч от предсезонната подготовка на основния отбор.
Напомняме, че по-рано агентът на нападателя потвърди за преговори с Тотнъм.
Настоящият договор на футболиста е валиден до юни 2022 година.
- Реал Мадрид търси треньор с авторитет
- Бивш скаут на Реал Мадрид: Трябват ни играчи с мозък
- Реал Мадрид запазва пълно доверие в Арбелоа въпреки неуспехите
- Кейн разкритикува Камавинга след червения картон: Наивно решение
- Защо автобусът на Реал Мадрид тръгна без Винисиус?
- Реал Мадрид обмисля раздяла с Камавинга след червения картон срещу Байерн
- Компани е недоволен наказанието си
- Нойер: Запазихме спокойствие и заслужено победихме Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]