В Реал Мадрид са недоволни от повиквателната на Азар
Реал Мадрид е недоволен от повиквателната към нападателя Еден Азар за белгийския национален отбор, съобщава AS.
"Бланкосите" са помолили 29-годишния да остане на разположение на отбора, за да може да се подготви за началото на предстоящия сезон. Самият Еден също първоначално не е планирал да напуска клуба, но старши- треньорът на националния отбор Роберто Мартинес го е убедил да се отправи в националния отбор.
В крайна сметка Азар не проведе нито минута на терена в двата мача на Белгия - с Дания (2: 0) и Исландия (5: 2). В същото време в клуба остана Тибо Куртуа, когото Реал също не искаше да пусне в националния отбор.
- Жозе Моуриньо измисли необичаен начин да търси източника на течове в Реал Мадрид
- Реал Мадрид няма да има проблеми срещу Еспаньол
- Жозе Моуриньо: Еспаньол ще ни чака, но ние ще отидем и ще вземем своите точки
- Ян Диоманде: Готов съм да умра за Жозе Моуриньо
- Моуриньо: Не искам да разсъждавам дали Диоманде струва 120, 80 или 20 млн. евро
- Жозе Моуриньо: Искам да работя за Реал Мадрид, а не просто в Реал Мадрид
- Бернардо Силва: Да бъда в Реал Мадрид е мечта, която се превърна в реалност
- Реал Мадрид оглави класацията на най-скъпите футболни марки в света
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]