Фонт: Надявам се, че Меси ще размисли
Кандидатът за президент на Барселона Виктор Фонт сподели мнението си за ситуацията с нападателя Лионел Меси, който иска да напусне клуба.
"Защо се стигна до това? Това е много добър въпрос. Всеки, който обича Барселона, трябва да се запита как се е случило това. Опитвайки се да отговорим, можем да се опитаме да разрешим проблема. Меси обича клуба и иска да побеждава, той говори за това в продължение на много години. Но за съжаление клубът не успя да изпълни обещанието и да изгради конкурентен отбор.
Докато Меси не си отиде, винаги има надежда той да промени решението си. Но това е малко вероятно. Трябва да се уверим, че заминаването му изглежда възможно най-добре. Дълбоките връзки между Меси и Барселона ще останат, за да можем да поддържаме връзката в бъдеще.
Бих се постарал да запазя Лео жив. Но сега трябва да сме сигурни, че конфликтът между него и клуба ще приключи. Меси обича клуба, а клубът обича Меси, така че нека не усложняваме ситуацията", заяви Фонт.
- Флик: Основното са трите точки
- Рафиня: Заслужавах да спечеля „Златната топка“
- Съпругата на Лева: Това вероятно е последният сезон на Роберт в Барса
- Играчите от академията на Барса са най-скъпите в света
- Разточителна Барса взе трите точки срещу Елче (видео)
- Флик: Сарабия свърши фантастична работа в Елче
- Отказаха достъп на Реал Мадрид до документите на Барса по делото Негрейра
- Барса ще вземе трудни три точки в Аликанте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]