Почетино може да оглави Барселона
Унижението на Барселона в Шампионска лига от страна на Байерн може да осигури работа за бившия мениджър на Тотнъм Маурисио Почетино.
Според Едуардо Инду, през следващите дни каталунският клуб ще уволни наставника си Кике Сетиен, който бе поканен през януари, но не можа да спечели доверието на съблекалнята.
В същото време каталунската радиостанция RAC1 твърди, че Почетино, който е без работа от ноември е фаворитът да замени Сетиен.
Маурисио вечеря с президента на Барселона Хосеп Бартомеу по-рано тази седмица, а покана от Барселона можеше само да ускори назначаването му.
Съобщава се, че Шави и Роналд Куман също са свързани с назначаване в Барселона.
- Челси следи Жерар Мартин, Милан е фаворит за подписа му
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]