Руджери: Пике е играч от втора категория
Бившият защитник на Реал Мадрид и Аржентина Оскар Руджери сподели мислите си за лидерите на отбраните на Барселона Жерар Пике и капитана на "бланкосите" Серхио Рамос.
"Пике е играч от втора категория, като мен, както и много други. Изглежда добре, среща се с Шакира, има хубава брада, но ако играеше за Валенсия, нямаше да бъде известен.
Жерар просто играе в Барселона. Той е също като мен - футболист на средно ниво. Добър защитник, но нищо повече. Той практически не чувства натиск, това се случва само в мачове с големи отбори.
Серхио Рамос е най-добрият централен защитник в света", заяви Руджери.
- Жозе Моуриньо: Еспаньол ще ни чака, но ние ще отидем и ще вземем своите точки
- Ян Диоманде: Готов съм да умра за Жозе Моуриньо
- Моуриньо: Не искам да разсъждавам дали Диоманде струва 120, 80 или 20 млн. евро
- Жозе Моуриньо: Искам да работя за Реал Мадрид, а не просто в Реал Мадрид
- Бернардо Силва: Да бъда в Реал Мадрид е мечта, която се превърна в реалност
- Реал Мадрид оглави класацията на най-скъпите футболни марки в света
- Шестима футболисти са недосегаеми за Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Карлес Пуйол: При Моуриньо Реал Мадрид може да стане още по-силен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]