Тер Щеген може да се подложи на операция
Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Щеген може да се нуждае от операция поради проблеми с коляното, съобщава AS.
Според източника вратарят изпитва болка в коляното, причинена от контузия на сухожилие, поради която играчът пропусна няколко мача през зимата. Тер Щеген получи лечение, но коляното му отново започна да го притеснява. Съобщава се, че каталунският клуб обмисля необходимостта от операция. Решението по този въпрос ще бъде взето след края на Шампионска лига. Ако вратарят се подложи на операция, той ще пропусне 3-4 месеца.
Тер Щеген се присъедини към Барселона от Борусия Монхенгладбах през 2014 година. Договорът на вратаря е валиден до 30 юни 2022 година.
- Гризман: Няма значение съперникът – важното е, че Атлетико продължава
- Рафиня: Това бе откраднат мач срещу Атлетико
- Симеоне: Атлетико влиза в полуфиналите с увереност и вяра
- Карлес Пуйол избухна: Това не е футбол
- Атлетико показа характер и елиминира Барселона, за да стигне до полуфиналите (видео)
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
- Рафиня към Барселона: Ще се борим до край, независимо къде играем
- Ямал преди реванша с Атлетико: Ще се борим до последната минута
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]